Preskočiť na obsah
RM PROFI WOOD

Priemyselná výroba

RM PROFI WOOD s.r.o.

Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska

Sídlo
Nové Zámky
Od roku
2009
IČO
44 940 513

RM PROFI WOOD

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Budovateľská 2, 940 64 Nové Zámky
Na trhu od
11. septembra 2009
IČO
44 940 513
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 16.23)
Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska

Firma v číslach

17
rokov na trhu
2009
rok vzniku
17
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte RM PROFI WOOD

Spoločnosť RM PROFI WOOD, s.r.o. má sídlo na adrese Budovateľská 2, 940 64 Nové Zámky. Zapísaná je od 11. septembra 2009 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska“ (16.23). Predmet činnosti tvorí 17 položiek, napríklad stolárstvo, prípravné práce k realizácii stavby a uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Základné údaje

Obchodné meno
RM PROFI WOOD, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
44 940 513
DIČ
2022900605
Dátum vzniku
11. septembra 2009
Sídlo
Budovateľská 2, 940 64 Nové Zámky
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 25197/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 16.23)
Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa RM PROFI WOOD zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 17 položiek.

  • Stolárstvo

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

Zobraziť všetkých 17 položiek predmetu činnosti
  • Stolárstvo
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Finančný lízing
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli RM PROFI WOOD, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Budovateľská 2, 940 64 Nové Zámky.

Čím sa RM PROFI WOOD, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska“ (16.23). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: stolárstvo; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – RM PROFI WOOD, s.r.o.?

IČO je 44 940 513, DIČ 2022900605.

Kedy vznikla RM PROFI WOOD, s.r.o.?

Vznik: 11. septembra 2009. Na trhu pôsobí 17 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Budovateľská 2 940 64 Nové Zámky

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre RM PROFI WOOD, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese rm-profi-wood.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.